החתן המוסלמי מבקש: צו מניעה להפגנת הימין

מאולם בית המשפט לאולם האירועים: שעוות ספורות לפני חתונת הצעיר המוסלמי עם היהודיה, יגיע החתן מחמוד מנצור לבית משפט השלום בראשון לציון שם ידרוש הוצאת צו המונע מאנשי ארגון להב"ה להפגין מול חתונתו. הוא עתיד לפגוש שם את מארגן המחאה, איש הימין בנצי גופשטיין, ופרקליטו, עו"ד איתמר בן גביר.

באי כוחו של החתן, עורכי הדין יניב שגב וזאב לקט, טוענים כי בימים האחרונים נפתח קמפיין ברשת האינטרנט שתכליתו לסכל את חתונתו של המבקש עם זוגתו מחמת היותו בן העדה המוסלמית. בבקשתם מופיעים ציטוטים מאתרי אינטרנט שונים של אזרחים הקוראים למנוע באלימות את החתונה. 

למרבה הצער, הפעולות לסיכול החתונה, שבוצעו בתקופה רגישה ממילא ביחסי יהודים-ערבים, נשאו פרי ביאושים, ועוררו גל עכור של שנאה ואלימות שמועד התנפצותו צפוי וידוע וכך גם   תוצאותיו". הם טוענים עוד כי החתן נתון לאיומים: "בעקבות הפרסומים החל המבקש לקבל פניות אנונימיות מאיימות לפיהן עליו לבטל את החתונה עם בחית ליבו". 

עו"ד איתמר בן גביר, המייצג את ראש ארגון להב"ה בנצי גופשטיין: "מדובר בבקשה חסרת תקדים ואנחנו נבקש מבית המשפט להשית הוצאות על המבקש, מחמוד מנצור, הוצאות בסכום של מאה אלף ש"ח. 

"אין למבקש שום סמכות לבקש פגיעה בחופש הביטוי של מרשי, בנצי גופשטיין ושל ארגון להב"ה. זכותם של אנשים להפגין כנגד חתונת התבוללות, והניסיון לסתום פיות הוא ניסיון חמור מאין כמוהו. מדינת ישראל ראתה מחאות מקוממות פי כמה ממחאה לגיטימית נגד התבוללות, שופטים כאן אישרו מצעדי תועבה, מחאות של ראאד סאלח וכדומה". 

בנצי גופשטיין אמר בתגובה: כ"נראה שהחתן חושב שאנחנו חיים במדינה איסלאמית ולכן הוא מגיש בקשות שכאלה. ישראל היא דמוקרטיה ומותר לי למחות נגד תופעה שהיא חמורה".  

 

 

זקוקים לייעוץ?

מלאו את הפרטים ועורך דין ממשרדנו יחזור אליכם בהקדם

תחומי עיסוק

משרדנו עוסק במגוון רחב של תחומים המספק טיפול וייצוג בתחומים הבאים

עבירות נשק

המשרד מטפל בכל עבירות הנשק למיניהן וכן פועל להסדרת / חידוש רישיון כלי יריה אל מול המשרד לביטחון פנים עבור קהל לקוחות המשרד

עבירות רכוש

למשרד קשר ישיר ורציף עם מרכזי טיפול שונים ברחבי הארץ שבכוחם להביא לשיקום אפקטיבי של נאשם בעבירות אלו כאשר לא אחת הליך השיקום היה לערך המרכזי עליו שמו בתי המשפט את הדגש בגזר דינם של לקוחות המשרד באופן שנמנעה כניסתם לבית הסוהר חרף עמדתה הנחרצת של התביעה לכך

עבירות סמים

למשרד יתרון מוכח בייצוג משפטי בעבירות הסמים השונות, עד כדי הימנעות מהרשעה במקרים המתאימים, והצלחות המשרד בתחום זה מדברות בעד עצמן

עבירות אלימות

למשרד ניסיון רב שנים בהתמודדות עם כתבי אישום, מעצרים וחקירות בכל קשת עבירות האלימות על כל סוגיהן ומינן (עבירות המתה, תקיפה, אלימות במשפחה, שוד, איומים וכו')

התקשר/י עכשיו!