על רקע מאבק ירושה: שלושה אחים חשודים בהנחת מטען והשלכת רימון

המשטרה חושדת כי מלבד הנחת מטען וזריקת רימון על בית קרוב משפחתם, החשודים היו מעורבים בזיוף צוואה של סבתם במטרה לזכות בירושת מיליונים

מחקירה של שוטרי מרחב ירקון עולה, כי מאבק על ירושה הוביל שלושה אחים מגבעתיים לנסות לפגוע בבן משפחתם וברכושו, בין היתר באמצעות חומרי נפץ – כך נודע לאתר "פוסטה".

האחים טל, אור ודור שפייזמן נעצרו בחשד לעבירות של זיוף בכוונה לקבל דבר, קשירת קשר לפשע, ניסיון לחבול בחומר נפיץ והנחת חומר נפיץ. לפי המשטרה, הם היו מעורבים בזיוף צוואה של סבתם, במטרה לזכות בירושה בהיקף של מיליוני שקלים.

 

לפי החשד, על רקע מאבק הירושה, השלושה ניסו לפגוע בבן משפחה וברכושו בשני מקרים שונים בחודשים האחרונים: לפי המשטרה, בחודש יולי הונח מטען חבלה מתחת לרכבו, ובחודש ספטמבר הושלך רימון לעבר ביתו. בשני המקרים הרימון והמטען לא התפוצצו ופריטי האמל"ח הועברו לבדיקה פורנזית במעבדות המשטרה, אך לא התקבלו ממצאים הקושרים את האחים.

מחקירת מרחב ירקון עולה כי חלק מסכסוך הירושה נידון במסגרת הליך אזרחי בבית משפט וההליכים בעניין עדיין נמשכים. עם מעצרם של החשודים בוצעו חיפושים במקום מגוריהם, במסגרתם תפסה המשטרה כ-450 אלף שקל ברשות אחד האחים ו-255 גרם מריחואנה ברשותו של אח אחר.

שלושת האחים, לפחות אחד מהם מוכר היטב למשטרה, הובאו הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם בשבוע. במהלך הדיון התייחס נציג המשטרה לסוגיית זיוף הצוואה ואמר כי בידי החוקרים הקלטה בנושא ועל כן אין מחלוקת בסוגיה זו.

עו"ד לקט, המייצג את החשוד דור, מסר: "למרשי ושני אחיו סכסוך משפטי- משפחתי עם המתלונן המתנהל בימים אלו בבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב. מכאן, ועד מניע אפשרי לשדות החמורים המיוחסים למרשי המרחק רב. לא בכדי, דחה בית המשפט בקשה דרקונית של משטרת ישראל להארכת המעצר בשבעה ימים וזאת באין ראיות כנגד מרשי ששוחרר לביתו בתנאים מינימלים".

 

זקוקים לייעוץ?

מלאו את הפרטים ועורך דין ממשרדנו יחזור אליכם בהקדם

תחומי עיסוק

משרדנו עוסק במגוון רחב של תחומים המספק טיפול וייצוג בתחומים הבאים

עבירות נשק

המשרד מטפל בכל עבירות הנשק למיניהן וכן פועל להסדרת / חידוש רישיון כלי יריה אל מול המשרד לביטחון פנים עבור קהל לקוחות המשרד

עבירות רכוש

למשרד קשר ישיר ורציף עם מרכזי טיפול שונים ברחבי הארץ שבכוחם להביא לשיקום אפקטיבי של נאשם בעבירות אלו כאשר לא אחת הליך השיקום היה לערך המרכזי עליו שמו בתי המשפט את הדגש בגזר דינם של לקוחות המשרד באופן שנמנעה כניסתם לבית הסוהר חרף עמדתה הנחרצת של התביעה לכך

עבירות סמים

למשרד יתרון מוכח בייצוג משפטי בעבירות הסמים השונות, עד כדי הימנעות מהרשעה במקרים המתאימים, והצלחות המשרד בתחום זה מדברות בעד עצמן

עבירות אלימות

למשרד ניסיון רב שנים בהתמודדות עם כתבי אישום, מעצרים וחקירות בכל קשת עבירות האלימות על כל סוגיהן ומינן (עבירות המתה, תקיפה, אלימות במשפחה, שוד, איומים וכו')

התקשר/י עכשיו!