יצוג ראש עיירית אשקלון לשעבר איתמר שמעוני בערעור לבית המשפט העליון

 

עוד לפני החלטת בג"ץ נפתח בבית משפט המחוזי שלב הטיעונים לעונש בפני השופט בני שגיא (7 מאי). התיק הועבר למתן גזר דין בפני השפט שגיא לאחר פרישת השופטת מרגולין.
לדיון התייצב שמעוני עם סנגוריו החדשים, עורכי הדין שרון נהרי וזאב לקט, שימשיכו לשלב הבא של הגשת ערעור על הכרעת הדין. בינתיים, לישיבת הטיעונים לעונש הופיעו ארבעה עדי אופי – בכירים בעיריית אשקלון שמינה שמעוני, בהם מנהלת אגף השירות העירוני לשעבר אסנת אלעזרא, שהיא גיסתו של טייקון העסקים אלי אלעזרא, ומנהל אגף החינוך יצחק בריגה.
השופט שגיא קטע נסיון של התובעת, עו"ד הילה גבאי, לעמת את עדי האופי עם דו"ח שכתב מבקר המדינה יוסף שפירא על הנסיבות הפוליטיות שהיו קשורות במינויים שלהם, והתאמת תנאי הסף עבורם, לכאורה בשל זיקה פוליטית לשמעוני.
"אינני מתיר את השאלה. העדה אינה נמצאת בחקירת משטרה", הבהיר השופט שגיא. "מדובר בעדות אופי רגילה, והצדדים יכולים לטעון באשר למשקל העדות".

 

זקוקים לייעוץ?

מלאו את הפרטים ועורך דין ממשרדנו יחזור אליכם בהקדם

תחומי עיסוק

משרדנו עוסק במגוון רחב של תחומים המספק טיפול וייצוג בתחומים הבאים

עבירות נשק

המשרד מטפל בכל עבירות הנשק למיניהן וכן פועל להסדרת / חידוש רישיון כלי יריה אל מול המשרד לביטחון פנים עבור קהל לקוחות המשרד

עבירות רכוש

למשרד קשר ישיר ורציף עם מרכזי טיפול שונים ברחבי הארץ שבכוחם להביא לשיקום אפקטיבי של נאשם בעבירות אלו כאשר לא אחת הליך השיקום היה לערך המרכזי עליו שמו בתי המשפט את הדגש בגזר דינם של לקוחות המשרד באופן שנמנעה כניסתם לבית הסוהר חרף עמדתה הנחרצת של התביעה לכך

עבירות סמים

למשרד יתרון מוכח בייצוג משפטי בעבירות הסמים השונות, עד כדי הימנעות מהרשעה במקרים המתאימים, והצלחות המשרד בתחום זה מדברות בעד עצמן

עבירות אלימות

למשרד ניסיון רב שנים בהתמודדות עם כתבי אישום, מעצרים וחקירות בכל קשת עבירות האלימות על כל סוגיהן ומינן (עבירות המתה, תקיפה, אלימות במשפחה, שוד, איומים וכו')

התקשר/י עכשיו!