חשוד בהפקרה לאחר תאונה שוחרר בתנאים מגבילים

 תושב בני ברק חשוד שנהג שיכור, חצה צומת באור אדום, התנגש בשתי מכוניות ונמלט מהמקום. סנגורו טען כי השוטר שעצר אותו הפעיל אלימות וביקש להעביר את הנושא למח"ש

שופטת בית משפט השלום בראשון לציון, שרון צנציפר הלפמן, שחררה בתנאים מגבילים תושב בני ברק (39), החשוד בהפקרה לאחר תאונה. לפי החשד, החשוד אף נהג כשהוא שיכור, ובאור אדום.

ביום שישי שעבר (23.9) אחר הצהריים נהג החשוד ברחוב דרך רמתיים בהוד השרון באודי A6 מצפון לדרום. לפי המשטרה, הוא חצה צומת באור אדום והתנגש בשני כלי רכב פרטיים – לקסוס ואופל, שבדיוק החלו בנסיעה. כתוצאה מהתאונה, נהגי האופל והלקסוס נחבלו קלות, וכלי הרכב שלהם ניזוקו. לפי החשד, החשוד נמלט מהמקום מבלי להושיט עזרה למעורבים האחרים בתאונה ומבלי להודיע למשטרה.

בדיון להארכת מעצרו של החשוד ציין נציג המשטרה, רס"ב ארז קפלן, כי החשוד אותר על ידי המשטרה כ-800 מטר מזירת התאונה, וכי כאשר ראה את השוטרים – ניסה להימלט. סנגורו של החשוד, עו"ד זאב לקט, טען מנגד, כי החשוד – שהובא לבית המשפט כשהוא חבול, הוכה על ידי שוטר שעצר אותו. "בקשת המעצר לא מייחסת לחשוד התנגדות למעצר או הכשלת שוטר", ציין הסנגור והפנה לחבלות שעל החשוד. "לא היה ראוי ששוטר יגיב בצורה בלתי מידתית", הוסיף וביקש שהנושא יועבר לחקירת המחלקה לחקירות שוטרים.

במהלך הדיון התברר עוד, כי לחשוד אין עבר פלילי. במענה לשאלות הסנגור, רס"ב קפלן אמר כי לפי עדי ראייה, החשוד נהג במהירות גבוהה. מנגד, עו"ד לקט טען כי החשוד נעצר כאשר הוא עם הרכב חונה, ולכן לא יתכן כי היה במצב של מנוסה. "לכל היותר יש כאן הפקרה ברף הנמוך", הוסיף הסנגור וביקש לשחרר את מרשו לחלופת מעצר.

בהמלצת השופטת הלפמן, המשטרה הסכימה לשחרר את החשוד למעצר בית מלא בבית חברו, יזם נדל"ן, בכפוף לאיסור יצירת קשר עם מי מהמעורבים בתאונה, ובתנאים כספיים נוספים. 

 

 

זקוקים לייעוץ?

מלאו את הפרטים ועורך דין ממשרדנו יחזור אליכם בהקדם

תחומי עיסוק

משרדנו עוסק במגוון רחב של תחומים המספק טיפול וייצוג בתחומים הבאים

עבירות נשק

המשרד מטפל בכל עבירות הנשק למיניהן וכן פועל להסדרת / חידוש רישיון כלי יריה אל מול המשרד לביטחון פנים עבור קהל לקוחות המשרד

עבירות רכוש

למשרד קשר ישיר ורציף עם מרכזי טיפול שונים ברחבי הארץ שבכוחם להביא לשיקום אפקטיבי של נאשם בעבירות אלו כאשר לא אחת הליך השיקום היה לערך המרכזי עליו שמו בתי המשפט את הדגש בגזר דינם של לקוחות המשרד באופן שנמנעה כניסתם לבית הסוהר חרף עמדתה הנחרצת של התביעה לכך

עבירות סמים

למשרד יתרון מוכח בייצוג משפטי בעבירות הסמים השונות, עד כדי הימנעות מהרשעה במקרים המתאימים, והצלחות המשרד בתחום זה מדברות בעד עצמן

עבירות אלימות

למשרד ניסיון רב שנים בהתמודדות עם כתבי אישום, מעצרים וחקירות בכל קשת עבירות האלימות על כל סוגיהן ומינן (עבירות המתה, תקיפה, אלימות במשפחה, שוד, איומים וכו')

התקשר/י עכשיו!