שוחררו ארבעת החשודים בתקיפת הרב זמיר כהן

השופט עידו דרויאן שיחרר למעצר בית את ארבעת החשודים בתקיפת ראש ארגון 'הידברות' הרב זמיר כהן ביום רביעי האחרון בבית הכנסת בתל אביב. 

בדיון שנערך הבוקר בבית משפט השלום בתל אביב, ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם של רחמים חודידה שברשותו נמצאו סכין וגז פלפל, מיכאל סקריצקי, משה לוי ורפאל אליהו, בחשד לתקיפה בצוותא, פציעה, התנהגות פרועה במקום ציבורי ותקיפה. 

השופט ציין כי ללא ספק מדובר במעשים קשים וחמורים, אך "כלל לא ברור כי ניתן לקדם את החקירה" בימים הקרובים ולא קיבל את בקשת המשטרה להותירם במעצר. הארבעה שוחררו למעצר בית עד ליום חמישי הבא, כאשר כל אחד מהם צריך ערבות עצמית וצד ג' על סך 10,000 והפקדה של 4,000 ש"ח. 

בנוסף הארבעה הורחקו מבית הכנסת 'היכל דוד' בדרום תל אביב, שם התרחשה התקיפה על פי החשד. 

כבר בדיון הראשן היה נראה שהשופט אינו שבע רצון ממעצרם, ונעתר חלקית לבקשת המשטרה. הוא אף הורה למשטרה לעשות כל מאמץ לסיים את החקירה עד היום (ו'), ולהתייצב כשברשותה הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום או בקשת שחרור. 

עו"ד זאב לקט שמייצג את החשודים אמר בתום הדיון "מרשיי הגיעו להרצאה שנשא הרב זמיר כהן כדי להביע בפניו את מחאתם בשם חופש הביטוי. אני שבע רצון מהחלטת בית המשפט שקיבל את מלוא טענותינו והורה על שחרורם"

זקוקים לייעוץ?

מלאו את הפרטים ועורך דין ממשרדנו יחזור אליכם בהקדם

תחומי עיסוק

משרדנו עוסק במגוון רחב של תחומים המספק טיפול וייצוג בתחומים הבאים

עבירות נשק

המשרד מטפל בכל עבירות הנשק למיניהן וכן פועל להסדרת / חידוש רישיון כלי יריה אל מול המשרד לביטחון פנים עבור קהל לקוחות המשרד

עבירות רכוש

למשרד קשר ישיר ורציף עם מרכזי טיפול שונים ברחבי הארץ שבכוחם להביא לשיקום אפקטיבי של נאשם בעבירות אלו כאשר לא אחת הליך השיקום היה לערך המרכזי עליו שמו בתי המשפט את הדגש בגזר דינם של לקוחות המשרד באופן שנמנעה כניסתם לבית הסוהר חרף עמדתה הנחרצת של התביעה לכך

עבירות סמים

למשרד יתרון מוכח בייצוג משפטי בעבירות הסמים השונות, עד כדי הימנעות מהרשעה במקרים המתאימים, והצלחות המשרד בתחום זה מדברות בעד עצמן

עבירות אלימות

למשרד ניסיון רב שנים בהתמודדות עם כתבי אישום, מעצרים וחקירות בכל קשת עבירות האלימות על כל סוגיהן ומינן (עבירות המתה, תקיפה, אלימות במשפחה, שוד, איומים וכו')

התקשר/י עכשיו!