איך הפכו הורים ל-4 לסוחרי סמים?

באי בית משפט השלום בתל אביב חזו אתמול (שלישי) במחזה יוצא דופן: זוג הורים לארבעה ילדים, נורמטיבי לחלוטין, נחשד בעבירה חמורה של סחר בסמים בהיקפים של עשרות אלפי שקלים.

בלשי היחידה המרכזית של תל אביב, בפיקודו של ניצב משנה גדי אשד, עצרו את בני הזוג לאחר חקירה סמויה שהעלתה כי בן הזוג התחבר לגורמים עברייניים וקיבל מהם את הסמים שבהם סחרו השניים.

חוקרי היחידה המרכזית הופתעו לשמוע שהסיבה לכך שבני הזוג סחרו בסם היא שהעסק שלהם נסגר והם פשטו את הרגל ולא ידעו לאן לפנות. "זה היה המוצא האחרון", אמר בן הזוג בחקירתו.

בית המשפט לא התרשם מהמצוקה הכלכלית של בני הזוג, המיוצגים על ידי עורכי הדין יניב שגב וזאב לקט, והאריך את מעצרם של הגבר והאישה בשישה ובארבעה ימים (בהתאמה). "אלו לא הנחקרים הרגילים שלנו", אמר גורם בחקירה לחדשות 2 Online, "הם היו חיוורים ובכו, והתקשו לספק גרסה".

זקוקים לייעוץ?

מלאו את הפרטים ועורך דין ממשרדנו יחזור אליכם בהקדם

תחומי עיסוק

משרדנו עוסק במגוון רחב של תחומים המספק טיפול וייצוג בתחומים הבאים

עבירות נשק

המשרד מטפל בכל עבירות הנשק למיניהן וכן פועל להסדרת / חידוש רישיון כלי יריה אל מול המשרד לביטחון פנים עבור קהל לקוחות המשרד

עבירות רכוש

למשרד קשר ישיר ורציף עם מרכזי טיפול שונים ברחבי הארץ שבכוחם להביא לשיקום אפקטיבי של נאשם בעבירות אלו כאשר לא אחת הליך השיקום היה לערך המרכזי עליו שמו בתי המשפט את הדגש בגזר דינם של לקוחות המשרד באופן שנמנעה כניסתם לבית הסוהר חרף עמדתה הנחרצת של התביעה לכך

עבירות סמים

למשרד יתרון מוכח בייצוג משפטי בעבירות הסמים השונות, עד כדי הימנעות מהרשעה במקרים המתאימים, והצלחות המשרד בתחום זה מדברות בעד עצמן

עבירות אלימות

למשרד ניסיון רב שנים בהתמודדות עם כתבי אישום, מעצרים וחקירות בכל קשת עבירות האלימות על כל סוגיהן ומינן (עבירות המתה, תקיפה, אלימות במשפחה, שוד, איומים וכו')

התקשר/י עכשיו!